top of page

Zlepši svoje zdravie

Workshop ktorý ti môže zmeniť život

WhatsApp Image 2022-09-13 at 20.34.35 (1).jpeg
My_Coach_01.png
WhatsApp Image 2022-09-13 at 20.34_edited.png
ja cierna_edited_edited.png

Informácie o workshope

Workshop bude rozdelený na 2 časti, spolu s niekoľkými prestávkami, pričom si preberieme základy cirkadiálnej biológie, praktické kroky, ako si nastaviť CR, Stravu, vhodné Návyky, pohyb a ešte omnoho viac!

 Prednášajúci 

 Jaroslav Lachký 

 Richard Mikulský 

Kotva 2

Je autorom projektu SPOZNAJ SVOJU BIOLÓGIU. 

 

Živí sa ako PODNIKATEĽ, MONTÁŽNIK a PORADCA v oblasti ZDRAVIA a OPTIMÁLNEO VÝKONU. Je tiež certifikovaný športový odborník Ministerstva školstva.

 

"Dlhé roky sa zaujímam o MITOCHONDRIE, KVANTOVÚ a CIRKADIÁLNU BIOLÓGIU a moja vášeň a túžba ma viedli k zhromažďovaniu množstva informácií, študovaniu a ďalším experimentom.

 

"Momentálne sa snažím svoje vedomosti predávať ďalej, či už laickej verejnosti ako aj odbornejšie pomocou prémium členstva a "školiť" tak ďalších. Cieľom je pomáhať ľuďom prevziať Zodpovednosť za Svoj Život aj Zdravie viac do vlastných rúk!" 

Spoluzakladateľ  MyCoach - Bratislava 

 

Kondičný tréner s dlhoročnou praxou. Špecializuje sa primárne na efektivitu pohybu.

 

"Kondičnému tréningu sa venujem už dlhé roky, zaujímam sa takisto o všeobecné zdravie svojich klientov. Verím že náš pohybový aparát neodzrkadluje iba našu fyzickú stránku."

 

"Čím ďalej tým viac ľudí trpí problémami či bolesťami spojenými s pohybovým aparátom. Čoraz viac si všímam že týmito problémami trpia už aj ľudia mladšieho veku. Preto som zasvätil svoju prácu práve zdravotnej stránke cvičenia a štúdiu ľudského tela z rôznych uhlov pohľadu." 

Kotva 1
O čom bude workshop a o čom budeme rozprávať

Z každej strany sa na nás rúti pojem „Zdravý životný štýl“. Čo to však v skutočnosti je? Množstvo odporúčaní, poučiek a smerov o zdravej strave, pohybe, ... 

Na čo sa môžete na workshope tešiť:

 • Na tomto workshope sa pokúsime vyvrátiť niektoré "Fitness" mýty ako o strave, rôznych diétach, kalóriách tak aj o tréningu či cvičení.

 • Na to všetko, ale najprv musíme spoznať základy našej biológie, význam cirkadiánneho kódu a mitochondrií.

 • Povieme si niečo podstatné o tom v akej dobe žijeme a aký to má vplyv na naše zdravie a samozrejme uvidíte aj reálne ukážky rôznymi metrami tohto vplyvu v praxi!

 • Zistíš nielen ako na nás vplýva svetlo, zem, vzduch ale aj voda a potrava.

 • Ďalej to prepojíme s prirodzeným pohybom, ukážeme si ako začať zdravo cvičiť, tak aby sme sa nezranili.

 • Naučíte sa ako si navrhnúť vlastný tréning či už športový alebo rekreačný.

 • Dozviete sa akú funkciu majú v skutočnosti svaly a v neposlednom rade aj čo sú to fascie a načo ich máme.

 

Načo sa môžete tešiť?

 1. Workshop bude rozdelený do viacerých úsekov, kde si budeme veci ako vysvetľovať, pretože chceme, aby základom pochopil každý, no tiež sa ich budeme učiť aplikovať aj do praxe!

 2. Workshop je zameraný predovšetkým pre laickú verejnosť a chceme, aby si z neho odniesol čo najviac úplne každý, no bude samozrejme priestor aj na voľnú diskusiu, kde sa môžeme baviť aj o ďalších veciach, ak to bude niekoho zaujímať.

 3. Prvá polovica bude vedená predovšetkým Jarom, kde sa pobavíme o Cirkadiánnom rytme, ako si ho nastaviť, ako ho udržiavať, na čo si dávať pozor, ako dbať na vodu, stravu, svetlo, či mitochondrie,

 4. a tiež obdržíte aj praktické materiály a ukážky, spolu s pracovným zošitom, ktoré Vám pomôžu v aplikovaní novo nadobudnutých poznatkov, až odídete domov!

 5. V druhej polovici, ktorá bude vedená viac Richardom, si ukážeme základy správneho hýbania sa, telesného jadra, pohybu, dôležitosti fascií,...

 6. a tiež sa dozviete množstvo praktických ukážok a postupov, ako sa hýbať doma, počas bežného dňa, ale aj ako si zostaviť prípadný tréning tak, aby bol bezpečný a užitočný!

 7. POZOR

  Každý z účastníkov si tiež môže so sebou priniesť svoje okuliare blokujúce modré svetlo a môže si ich nechať zmerať na mieste priamo spektrometrom, ktorý prinesie Jaro!

 8. Ukážeme si tiež iné, reálne merania spektrometrom s niektorými okuliarmi, prípadne ako vyzerá prirodzené svetlo, verzus umelé v interiéri.

 

"Pamätajte si, že čím viac VIEME, tým lepšie sa môžeme ROZHODOVAŤ."

"Každý máme slobodnú VOĽBU, no NÁSLEDKY, ktoré z danej voľby vyplynú si nevyberáme. Tým musíme ČELIŤ."      

Kotva 3
bottom of page